MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Harmonogram Turnieju Admin Cup 2020 E-mail
 
10. Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej Admin Cup 2020
11 stycznia (sobota) 2020 r. - Hala MOSiR w Nowej Sarzynie

 

Grupa A

Grupa B

Cracovia

Jagiellonia Białystok

GKS Tychy

Lech Poznań

Siarka Tarnobrzeg

Unia Nowa Sarzyna

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi

Stal Rzeszów

Stal Kraśnik

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Rado Hotel Team

 

Wszystkie mecze rundy 1-5: 1 x 10 lub 12 minut (do uzgodnienia)

I runda:
Godzina 9.00.  Cracovia – POLENERGIA Elektrociepłownia Nowa Sarzyna gra dla Wiktora                                         
Godzina 9.15.  JAGIELLONIA Białystok – RADO Hotel TEAM
Godzina 9.30.  GKS Tychy – Stal Kraśnik  
Godzina 9.45.  LECH Poznań – Dziennikarze Sportowi Podkarpacia
Godzina 10.00. Siarka Tarnobrzeg – Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi
Godzina 10.15. UNIA Nowa Sarzyna – STAL Rzeszów  

II runda
Godzina 10.30.     GKS Tychy – POLENERGIA Elektrociepłownia Nowa Sarzyna gra dla Wiktora           
Godzina 10.45.     LECH Poznań  – RADO Hotel TEAM
Godzina 11.00.     Siarka Tarnobrzeg – Cracovia
Godzina 11.15.     UNIA Nowa Sarzyna – JAGIELLONIA Białystok
Godzina 11.30.     Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Stal Kraśnik  
Godzina 11.45.     STAL Rzeszów  – Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

12.00 – Uroczyste rozpoczęcie turnieju

III runda
Godzina 12.20.     GKS Tychy – Siarka Tarnobrzeg
Godzina 12.35.     LECH Poznań  – UNIA Nowa Sarzyna
Godzina 12.50.     Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi – Cracovia
Godzina 13.05.     STAL Rzeszów  – JAGIELLONIA Białystok
Godzina 13.20.     Stal Kraśnik – POLENERGIA Elektrociepłownia Nowa Sarzyna gra dla Wiktora                                    
Godzina 13.35.     Dziennikarze Sportowi Podkarpacia – RADO Hotel TEAM

IV runda
Godzina 13.50.     GKS Tychy – Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi
Godzina 14.05.     LECH Poznań – STAL Rzeszów  
Godzina 14.20.     Stal Kraśnik – Cracovia
Godzina 14.35.     Dziennikarze Sportowi Podkarpacia –  JAGIELLONIA Białystok
Godzina 14.50.     Siarka Tarnobrzeg – POLENERGIA Elektrociepłownia Nowa Sarzyna gra dla Wiktora     
Godzina 15.05.     UNIA Nowa Sarzyna – RADO Hotel TEAM

V runda
Godzina 15.20.     GKS Tychy – Cracovia
Godzina 15.35.     LECH Poznań – JAGIELLONIA Białystok
Godzina 15.50.     Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg
Godzina 16.05.     Dziennikarze Sportowi Podkarpacia – UNIA Nowa Sarzyna
Godzina 16.20.     Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi – POLENERGIA Elektrociepłownia Nowa Sarzyna gra dla Wiktora
Godzina 16.35.     STAL Rzeszów  – RADO Hotel TEAM

Godzina 16.50.  mecz o 5-miejsce: zespoły, które zajęły 3-miejsca w grupach A i B
Godzina 17.05.  mecz o 3-miejsce: zespoły, które zajęły 2-miejsca w grupach A i B
Godzina 17.20.  Licytacja przedmiotów
Godzina 17.45.  Finał turnieju Admin Cup 2020 – zwycięzcy grup A i B

Godzina 18.15. Rozdanie nagród, pamiątkowe zdjęcia


Godzina 18.30. Poturniejowy poczęstunek w MOSiR w Nowej Sarzynie dla uczestników i współorganizatorów turnieju

UWAGA:
1. Organizatorzy zastrzegają sobie opóźnienie w godzinach turnieju z uwagi na oprawę turnieju (krótkie występy artystyczne w trakcie przebiegu zmagań).
 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00