MZKS UNIA NOWA SARZYNA
ADMIN CUP 2020 E-mail
Friday, 29 November 2019


 

Z wielką radością informujemy, że w dniu 11 stycznia 2020 roku w nowosarzyńskiej Hali MOSiR odbędzie się Jubileuszowa 10. edycja turnieju Admin Cup. Swój udział w zmaganiach sportowych zadeklarowały zespoły prasowe klubów piłkarskich oraz dziennikarze sportowi: Lech Poznań, Cracovia, Jagiellonia Białystok, Reprezentacja Kieleckich Dziennikarzy, GKS Tychy, Stal Rzeszów, Stal Kraśnik, Siarka Tarnobrzeg, RADO Hotel TEAM, Reprezentacja Dziennikarzy Podkarpacia, Gramy dla Wiktora oraz zespół gospodarzy Unia Nowa Sarzyna.
Wkrótce odbędzie się losowanie dwóch grup, w których uczestnicy zagrają ze sobą systemem każdy z każdym. Turniej ma kategorie OPEN i pozwala na udział zawodników czynnych zawodowo lub na amatorskie postawienie na sportową zabawę i integrację środowisk.
W dziesiątej edycji zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych oraz zbiórka pieniędzy na rzecz Wiktora z Sarzyny , cierpiącego na autyzm.

Zapraszamy chętnych sponsorów do pomocy przy organizacji tego wyjątkowego ogólnopolskiego wydarzenia charytatywno-sportowego.
 
 Aktualizacja 29.11.2019 r.
 
W dniu 28 listopada 2019 r. organiztorzy dokonali losowania grup jubileuszowego Turnieju Admin Cup 2020, który odbędzie się 11 stycznia w hali MOSiR. Niżej wylosowane zespoły w grupach A i B zagrają systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup zagrają w finale, drużyny z drugich miejsc o 3 miejsce, z 3 miejsc o 5 miejce itd. Szczegółowy harmonogram turnieju dostępny jest w naszej zakładce w pozycji "harmonogram". Grupy Admin Cup 2020:

Grupa A

Grupa B

Cracovia

Jagiellonia Białystok

GKS Tychy

Lech Poznań

Siarka Tarnobrzeg

Unia Nowa Sarzyna

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi

Stal Rzeszów

Stal Kraśnik

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Rado Hotel Team

 

 
 
 

 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00