MZKS UNIA NOWA SARZYNA
ADMIN CUP 2018 E-mail
Thursday, 16 November 2017


 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 13 stycznia 2018 roku w nowosarzyńskiej Hali MOSiR odbędzie się 9 edycja turnieju Admin Cup. Podczas całodniowego turniejowego zmagania będziemy obserwować zespoły prasowe takich drużyn, jak: Lech Poznań, Cracovia, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, GKS Tychy, Stal Rzeszów, Stal Kraśnik, Siarka Tarnobrzeg, RADO Hotel TEAM, AROR Sport Kraków, Drużyna Dziennikarzy Sportowych Podkarpacia oraz zespół gospodarzy Unii Elektrociepłowni Nowa Sarzyna.
Drużyny z Ekstraklasy S.A. zostaną rozstawione i przydzielone po losowaniu do dwóch grup. Turniej ma kategorie OPEN i pozwala na udział zawodników czynnych zawodowo lub postawienie na sportową zabawę i integrację sportowych środowisk.
W dziewiątej edycji zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych, a zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu "Integracja bez granic", w ramach których zgromadzone środki zostaną przekazane dla 12-letniego Gabrysia Kochmana cierpiącego na przepuklinę oponową-rdzeniową. W ramach tych środków została zrealizowana adaptacja pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku inwalidzkim. Zachęcamy zaproszone zespoły do przeprowadzenia wcześniejszej licytacji u siebie przed turniejem lub przeprowadzimy to na miejscu podczas turnieju. Pomóc można już dziś, wpłacając środki na konto o nr 16 1020 4405 0000 2102 0557 8499 (Bank PKO BP), z dopiskiem Marzenie dla Gabrysia.
Zwycięzcy grup spotkają się w wielkim turnieju i zagrają o Puchary ufundowane przez Firmę DECOR z Krosna.
Zapraszamy potencjalnych sponsorów do pomocy przy organizacji tego ogólnopolskiego wydarzenia sportowego.
Patronat medialny nad imprezą obejmą mamy nadzieję gazety codzienne ,,Nowiny'', ,,Super Nowości'' - największe dzienniki południowo-wschodniej Polski, a także Nowosarzyńska Telewizja Kablowa ,,LokalTel" oraz miesięcznik samorządowy ,,Azalia" 
Dla wszystkich przybyłych widzów przygotowane zostaną we współpracy z Grupą Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 
Już wkrótce na tej stronie pojawią się kolejne szczegóły dotyczące sponsorów imprezy oraz przygotowywanych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!
 
Aktualizacja 16.11.2017 r.
 

 

W dniu 14 listopada organizatorzy turnieju Admin Cup odwiedzili Gabrysia Kochmana z Sarzyny, aby bliżej poznać głównego bohatera dziewiątej edycji zawodów, która odbędzie się 13 stycznia 2018 roku. Dwunastolatek cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową i porusza się na wózku inwalidzkim. To dla niego zorganizujemy aukcje przedmiotów oraz kwestę, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na adaptację pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku. Gabryś jest pogodnym, sympatycznym i lubianym chłopcem, interesuje się piłką nożną i bez problemu rozpoznał wszystkie drużyny, biorące udział w turnieju na podstawie herbów. Oto wyniki przeprowadzonego przez niego losowania:

 

Grupa A

Grupa B

Cracovia

Lech Poznań

Jagiellonia Białystok

Korona Kielce

Stal Rzeszów

GKS Tychy

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Rado Hotel Team

Stal Kraśnik

Siarka Tarnobrzeg

Unia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Aror Sport Kraków 
Aktualizacja 07.12.2017 r. 
 
W dniu dzisiejszym zostały rozesłane wszystkie zaproszenia do uczestników turnieju oraz sponsorów. Zarezerwowano hotele i dopinane są ostateczne szczegóły organizacyjne. Pozostaje tylko uczestnikom szlifować turniejową formę na licznych krajowych i zagranicznych obozach kondycyjnych. Sponsorom życzymy szczodliwości i dużo zdrowia na co dzień, a nam organizatorom wymaga szukać wytrwałości i zrozumienia bliskich.

 
Aktualizacja 29.12.2017 r. 
 

Do rozpoczęcia turnieju pozostało już tylko dwa tygodnie. Do organizatorów dotarły właśnie jak zawsze piękne i jak zwykle efektowne puchary oraz statuetki ufundowane przez firmę DECOR z Krosna - producenta szklanych wyrobów artystycznych, pucharów i statuetek. Miło nam poinformować, że pojawiły się także pierwsze pamiątki sportowe przeznaczone na licytację na rzecz Gabrysia. To pamiątkowa koszulka turniejowa z autografem Jana Domarskiego, przekazana przez prezesa MZKS Unia Zbigniewa Hatylaka oraz koszulka Górnika Zabrze z autografami zawodników, którą przekaże drużyna Siarki Tarnobrzeg. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć tych przedmiotów w zakładce licytacje.


 

Aktualizacja 08.01.2018 r.

 

Już tylko cztery dni dzieli nas od rozpoczęcia 9. edycji turnieju Admin Cup. W tym roku drużyny zagrają o nagrody ufundowane przez CIECH Sarzyna S.A., a w kuluarach przygrywać będzie kapela ludowa „Sarzynioki”, w której występuje na co dzień dziadek Gabrysia Kochmana.


 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka IV ligi

Izolator Boguchwała - UNIA

10.03.2018 r.

Poprzedni mecz

 vs.

17. kolejka IV ligi

Wisłoka Dębica - UNIA 3:1

sobota 18.11., godz. 14:00