MZKS UNIA NOWA SARZYNA
ADMIN CUP 2018 E-mail
Thursday, 16 November 2017


 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 13 stycznia 2018 roku w nowosarzyńskiej Hali MOSiR odbędzie się 9 edycja turnieju Admin Cup. Podczas całodniowego turniejowego zmagania będziemy obserwować zespoły prasowe takich drużyn, jak: Lech Poznań, Cracovia, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, GKS Tychy, Stal Rzeszów, Stal Kraśnik, Siarka Tarnobrzeg, RADO Hotel TEAM, AROR Sport Kraków, Drużyna Dziennikarzy Sportowych Podkarpacia oraz zespół gospodarzy Unii Elektrociepłowni Nowa Sarzyna.
Drużyny z Ekstraklasy S.A. zostaną rozstawione i przydzielone po losowaniu do dwóch grup. Turniej ma kategorie OPEN i pozwala na udział zawodników czynnych zawodowo lub postawienie na sportową zabawę i integrację sportowych środowisk.
W dziewiątej edycji zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych, a zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu "Integracja bez granic", w ramach których zgromadzone środki zostaną przekazane dla 12-letniego Gabrysia Kochmana cierpiącego na przepuklinę oponową-rdzeniową. W ramach tych środków została zrealizowana adaptacja pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku inwalidzkim. Zachęcamy zaproszone zespoły do przeprowadzenia wcześniejszej licytacji u siebie przed turniejem lub przeprowadzimy to na miejscu podczas turnieju. Pomóc można już dziś, wpłacając środki na konto o nr 16 1020 4405 0000 2102 0557 8499 (Bank PKO BP), z dopiskiem Marzenie dla Gabrysia.
Zwycięzcy grup spotkają się w wielkim turnieju i zagrają o Puchary ufundowane przez Firmę DECOR z Krosna.
Zapraszamy potencjalnych sponsorów do pomocy przy organizacji tego ogólnopolskiego wydarzenia sportowego.
Patronat medialny nad imprezą obejmą mamy nadzieję gazety codzienne ,,Nowiny'', ,,Super Nowości'' - największe dzienniki południowo-wschodniej Polski, a także Nowosarzyńska Telewizja Kablowa ,,LokalTel" oraz miesięcznik samorządowy ,,Azalia" 
Dla wszystkich przybyłych widzów przygotowane zostaną we współpracy z Grupą Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 
Już wkrótce na tej stronie pojawią się kolejne szczegóły dotyczące sponsorów imprezy oraz przygotowywanych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!
 
Aktualizacja 16.11.2017 r.
 

 

W dniu 14 listopada organizatorzy turnieju Admin Cup odwiedzili Gabrysia Kochmana z Sarzyny, aby bliżej poznać głównego bohatera dziewiątej edycji zawodów, która odbędzie się 13 stycznia 2018 roku. Dwunastolatek cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową i porusza się na wózku inwalidzkim. To dla niego zorganizujemy aukcje przedmiotów oraz kwestę, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na adaptację pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku. Gabryś jest pogodnym, sympatycznym i lubianym chłopcem, interesuje się piłką nożną i bez problemu rozpoznał wszystkie drużyny, biorące udział w turnieju na podstawie herbów. Oto wyniki przeprowadzonego przez niego losowania:

 

Grupa A

Grupa B

Cracovia

Lech Poznań

Jagiellonia Białystok

Korona Kielce

Stal Rzeszów

GKS Tychy

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Rado Hotel Team

Stal Kraśnik

Siarka Tarnobrzeg

Unia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Aror Sport Kraków 
Aktualizacja 07.12.2017 r. 
 
W dniu dzisiejszym zostały rozesłane wszystkie zaproszenia do uczestników turnieju oraz sponsorów. Zarezerwowano hotele i dopinane są ostateczne szczegóły organizacyjne. Pozostaje tylko uczestnikom szlifować turniejową formę na licznych krajowych i zagranicznych obozach kondycyjnych. Sponsorom życzymy szczodliwości i dużo zdrowia na co dzień, a nam organizatorom wymaga szukać wytrwałości i zrozumienia bliskich.

 
Aktualizacja 29.12.2017 r. 
 

Do rozpoczęcia turnieju pozostało już tylko dwa tygodnie. Do organizatorów dotarły właśnie jak zawsze piękne i jak zwykle efektowne puchary oraz statuetki ufundowane przez firmę DECOR z Krosna - producenta szklanych wyrobów artystycznych, pucharów i statuetek. Miło nam poinformować, że pojawiły się także pierwsze pamiątki sportowe przeznaczone na licytację na rzecz Gabrysia. To pamiątkowa koszulka turniejowa z autografem Jana Domarskiego, przekazana przez prezesa MZKS Unia Zbigniewa Hatylaka oraz koszulka Górnika Zabrze z autografami zawodników, którą przekaże drużyna Siarki Tarnobrzeg. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć tych przedmiotów w zakładce licytacje.


 

Aktualizacja 08.01.2018 r.

 

Już tylko cztery dni dzieli nas od rozpoczęcia 9. edycji turnieju Admin Cup. W tym roku drużyny zagrają o nagrody ufundowane przez CIECH Sarzyna S.A., a w kuluarach przygrywać będzie kapela ludowa „Sarzynioki”, w której występuje na co dzień dziadek Gabrysia Kochmana.


 

 

 

 

Aktualizacja 13.01.2018 r. - Podsumowanie Turnieju

 

FOTOGALERIA Z PIERWSZEJ CZĘŚCI TURNIEJU

 

FOTOGALERIA Z DRUGIEJ CZĘŚCI TURNIEJU

 

13 stycznia br. w hali MOSiR-u w Nowej Sarzynie odbyła się dziewiąta edycja turnieju Admin Cup 2018 r. Po roku przerwy, która stanie się w tych zawodach regułą, swój udział potwierdzili przyjaciele tego przedsięwzięcia, z których każdy uczestniczył już we wcześniejszych edycjach tego sportowego święta. Mowa o drużynach, które tworzą ten turniej, pomagają w organizacji, przeznaczają pamiątki sportowe na licytacje towarzyszące zmaganiom i dbają o wspaniałą, rodzinną atmosferę. W tym roku były z nami drużyny  Lecha Poznań, Cracovii, Korony Kielce, GKS-u Tychy, Stali Rzeszów, Stali Kraśnik, Siarki Tarnobrzeg, Rado Hotel Team, Aror Sport Kraków, Dziennikarzy Sportowych Podkarpacia, MZKS Unii oraz Elektrociepłowni Nowa Sarzyna, która wystąpiła w miejsce Jagiellonii Białystok. Białostoczanie z przyczyn losowych nie dotarli, ale przesłali dwie klubowe koszulki z autografami na licytację i jedną dla Gabrysia Kochmana z Sarzyny cierpiącego na przepuklinę oponową-rdzeniową. Zebrane podczas turnieju środki zostaną przeznaczone na adaptację pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku inwalidzkim. O wysokości zebranych funduszy poinformujemy, gdy tylko zostanie rozliczona licytacja pamiątek sportowych. Przekazane przedmioty były na tyle atrakcyjne, że bez większego trudu znalazły nabywców. Były to, m.in. koszulki klubowe z autografami drużyn biorących udział w zawodach, ale także koszulka Napoli z podpisem Arkadiusza Milika czy okolicznościowy trykot turniejowy z autografem Jana Domarskiego. Były także trykoty siatkarek Developresu Rzeszów, siatkarzy Resovii czy hokeistów GKS-u Tychy. Przekazali i licytowali je ludzie o wielkim sercu i wrażliwości. Oficjalne otwarcie zawodów miało miejsce w południe z udziałem burmistrza Andrzeja Rychla oraz Gabrysia Kochmana.  
Tytułu najlepszego zespołu broniła Siarka Tarnobrzeg. Pierwsze spotkania potwierdziły, że i w tym roku drużyna ta będzie liczyć się w walce o puchar. Ochotę na końcowe zwycięstwo miała także Unia Nowa Sarzyna, która dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zajęła pierwsze miejsce w grupie, przed reprezentantami Elektrociepłowni. Siarka musiała uznać wyższość naszpikowanemu doświadczonymi zawodnikami Aror-u Sport Kraków, ale w meczu o trzecie miejsce pokonała 2:0 Elektrociepłownię Nowa Sarzyna. W wielkim finale Unia zwyciężyła Aror aż 5:1 i po raz pierwszy mogła świętować zwycięstwo w tym turnieju. Nagrody, puchary, dyplomy i podziękowania wręczyli zastępca burmistrza Adam Madej, prezes MZKS Unia Zbigniew Hatylak oraz główny organizator i pomysłodawca Admin Cup Dariusz Łata, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim sponsorom, darczyńcom, osobom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia. Zaprosił także wszystkich na jubileuszową 10. edycję Admin Cup, która odbędzie się w styczniu 2020 roku. Do zobaczenia!

 

WYNIKI:

 

I runda
Godzina 9.00       Cracovia – UNIA Nowa Sarzyna 3:5

(bramki: Barciak 2x, Brtoszek - Gnatek, Łuczak 3x, Sarzyński) 
Godzina 9.15       LECH Poznań – AROR Sport Kraków 1:2
(bramki:Strużyński - Biernat 2x)

Godzina 9.30       Elektrociepłownia Nowa Sarzyna – Stal Kraśnik 1:0

(bramki: Siuzdak)
Godzina 9.45       Korona Kielce – Siarka Tarnobrzeg 1:2

(bramki: Deszczka - Witko 2x)
Godzina 10.00     STAL Rzeszów – Dziennikarze Sportowi Podkarpacia 5:3

(bramki: Filuś 2x, Ziemoląg, Grzebyk 2x - Czarnota, Szeliga, Lubas)

Godzina 10.15     GKS Tychy – Rado Hotel Team 3:4

(bramki: Długasiewicz, Wolak, Mrozek - Ł. Wypasek, A. Bajorek, Sypek, S. Bajorek)

 

 

II runda
Godzina 10.30     Elektrociepłownia Nowa Sarzyna – UNIA Nowa Sarzyna 2:3

(bramki: Kręcidło, Wojnar - Łuczak, Gnatek, Kusy)

Godzina 10.45     Korona Kielce – AROR Sport Kraków 2:4

(bramki: Patek, Śmietanka - Kocur 2x, Biernat, Pietluch)

Godzina 11.00     STAL Rzeszów – Cracovia 0:2
(bramki: Bartoszek 2x)

Godzina 11.15     GKS Tychy – LECH Poznań 1:5

(bramki:Oprzondek - Tabiszewski 2x, Makowski, Strużyński, Sobal - samobójcza)

Godzina 11.30     Dziennikarze Sportowi Podkarpacia - Stal Kraśnik 1:1

(bramki: Szeliga - Gałkowski)  
Godzina 11.45     Rado Hotel Team  – Siarka Tarnobrzeg 1:3
(bramki: Sypek - Witko, Domański, Mandzelowski)


III runda
Godzina 12.20     Elektrociepłownia Nowa Sarzyna – STAL Rzeszów 3:2

(bramki: Szuba, Cebula, Siuzdak - Reikowski, Filuś)
Godzina 12.35     Korona Kielce – GKS Tychy 2:0
(bramki: Deszczka, samobójcza)

Godzina 12.50     Dziennikarze Sportowi Podkarpacia – Cracovia 2:5

(bramki: Czarnota, Szeliga - Mróz, Bartoszek 3x, samobójcza)
Godzina 13.05     Rado Hotel Team – LECH Poznań 0:1

(bramki: Tabiszewski)
Godzina 13.20     Stal Kraśnik – UNIA Nowa Sarzyna 5:4

(bramki: Ostrowski, Zieliński, Gałkowski, Gołębiowski - Gnatek 2x, Sarzyński 2x)
Godzina 13.35     Siarka Tarnobrzeg – AROR Sport Kraków 0:2

(bramki: Pietluch, Kocur)

IV runda
Godzina 13.50     Elektrociepłownia Nowa Sarzyna – Dziennikarze Sportowi Podkarpacia 7:1

(bramki: Flis 3x, Wojnar 2x, Szuba, Kręcidło - Lubas)
Godzina 14.05     Korona Kielce – Rado Hotel Team 1:0

(bramki: Deszczka)
Godzina 14.20     Stal Kraśnik – Cracovia 1:2

(bramki: Gałkowski - Bartoszek, Barcik)
Godzina 14.35     Siarka Tarnobrzeg –  LECH Poznań 2:1

(bramki: samobójcza, Witko - Tabiszewski)
Godzina 14.50     STAL Rzeszów – UNIA Nowa Sarzyna 0:5

(bramki: Gnatek, Sarzyński 2x, Pieróg, Kusy)
Godzina 15.05     GKS Tychy – AROR Sport Kraków 0:4

(bramki: Pietluch 2x, Broda 2x)

V runda

Godzina 15.20     Elektrociepłownia Nowa Sarzyna –  Cracovia 3:0

(bramki: Siuzdak, Flis 2x)
Godzina 15.35     Korona Kielce – LECH Poznań 1:1

(bramki: Patek - Tabiszewski)
Godzina 15.50     Stal Kraśnik – STAL Rzeszów 0:4

(bramki: Grzebyk, Filuś 2x, Ziemoląg)
Godzina 16.05     Siarka Tarnobrzeg – GKS Tychy 1:0

(bramki: Witko)
Godzina 16.20     Dziennikarze Sportowi Podkarpacia – UNIA Nowa Sarzyna 0:8

(bramki: Pieróg, Łuczak 2x, Sarzyński 4x, Kusy)
Godzina 16.35     Rado Hotel Team – AROR Sport Kraków 0:5

(bramki: Nowak, Biernat 2x, Gołębiowski 2x)

 

Tabele:

Grupa A: 

1. Unia 12 pkt. 25-10 bramki

2. Elektrociepłownia 12 pkt. 16-6  bramki

3. Cracovia 9 pkt. 12-11 bramki

4. Stal Rzeszów 6 pkt. 11-13 bramki

5. Stal Kraśnik 4 pkt. 7:12 bramki

6. Dziennikarze 1 pkt. 7:26 bramki

 

Grupa B:

1. Aror 15 pkt. 17-3 bramki

2. Siarka 12 pkt. 8:5 bramki

3. Lech 7 pkt. 9:6 bramki

4. Korona 7 pkt. 7-7 bramki

5. Rado 3 pkt. 5:13 bramki

6. GKS Tychy 0 pkt. 4:16 bramki 

 

RUNDA FINAŁOWA:

7. miejsce: Korona Kielce i Stal Rzeszów
8. miejsce: Stal Kraśnik i Rado Hotel Team
9. miejsce: Dziennikarze Sportowi Podkarpacia i GKS Tychy

Godzina 16.50  mecz o 5-miejsce: Cracovia - Lech Poznań 0:6

(bramki: Strużyński, Tabiszewski 5x)

Godzina 17.05  mecz o 3-miejsce: Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - Siarka Tarnobrzeg 0:2 

(bramki: Handzlowski, Witko)

Godzina 17.20  Licytacja przedmiotów na rzecz Gabrysia Kochmana

 

Godzina 17.45  Finał turnieju Admin Cup 2018:

UNIA NOWA SARZYNA - AROR SPORT KRAKÓW 5:1

(bramki: Sarzyński, Łuczak 2x, Kusy, Gnatek - Biernat)

 

Nagroda Fair Play - Dziennikarze z Podkarpacia

Król Strzelców - Eryk Sarzyński (Unia Nowa Sarzyna)

Najlepszy bramkarz - Jarosław Sałata (Lech Poznań)

Najlepszy zawodnik - Marcin Biernat (Aror Sport Kraków)

 

Składy drużyn:

Elektrociepłownia Nowa Sarzyna: K. Siuzdak, S. Myszka, K. Flis, D. Kręcidło, S. Mołdoch, S. Szuba, D. Wojnar, K. Cebula. 

Aror Sport Kraków: G. Orliński, T. Gawędzki, D. Solarz, D. Nowak, Ł. Mazarol, M. Kocur, M. Biernat, K. Pietluch, P. Broda, B. Leksa.

Unia Nowa Sarzyna: A. Zastawny, M. Pieróg, E. Sarzyński, D. Gnatek, A. Łuczak, K. Kusy, G. Paszek.

Lech Poznań: J. Sałata, W. Tabiszewski, S. Mizgalski, J. Makowski, T. Smura, J. Strużyński.

 


 
wstecz   dalej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz - liga

 vs.

4. kolejka V ligi

Unia - Stal Nowa Dęba -:-

sobota 15.08., godz. 17:00

 

Następny mecz puchar

 vs.

1/8 finału okręg. Pucharu Polski

Wólka Tanewska - UNIA -:-

środa 12.08., godz. 17:00