MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Terminarz i wyniki - V liga E-mail

KLASA OKRĘGOWA STALOWA WOLA - TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ 2018/19

 

 Kolejka 1 - 4-5 sierpnia
Wisan Skopanie1-7Sokół Kamień
Bukowa Jastkowice3-1Olimpia Pysznica
Stal II Stalowa Wola5-0Stal Nowa Dęba
LZS Jadachy1-1Słowianin Grębów
Sparta Jeżowe2-2LZS Ździary

Sokół Sokolniki

7-0San Kłyżów
Unia Nowa Sarzyna0-3Siarka II Tarnobrzeg (przeł. 08.08.)
Retman Ulanów4-1Rotunda Krzeszów
Pogoń Leżajsk1-0LKS Brzyska Wola

 

 Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Sokół Kamień3-0Pogoń Leżajsk
Rotunda Krzeszów0-1LKS Brzyska Wola
Siarka II Tarnobrzeg5-0Retman Ulanów
San Kłyżów1-2Unia Nowa Sarzyna
LZS Ździary4-1Sokół Sokolnik
Słowianin Grębów3-0Sparta Jeżowe
Stal Nowa Dęba3-2LZS Jadachy
Olimpia Pysznica1-2Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie2-0Bukowa Jastkowice

 

 Kolejka 3 - 15 sierpnia

Bukowa Jastkowice2-3Sokół Kamień
Stal II Stalowa Wola1-2Wisan Skopanie
LZS Jadachy2-6Olimpia Pysznica
Sparta Jeżowe1-1Stal Nowa Dęba
Sokół Sokolnik 2-0Słowianin Grębów
Unia Nowa Sarzyna1-0LZS Ździary
Retman Ulanów3-0San Kłyżów
LKS Brzyska Wola0-5Siarka II Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk6-1Rotunda Krzeszów

 

 Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Rotunda Krzeszów
0-2Sokół Kamień
Siarka II Tarnobrzeg4-1Pogoń Leżajsk
San Kłyżów2-2LKS Brzyska Wola
LZS Ździary2-2Retman Ulanów
Słowianin Grębów1-2Unia Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba0-3Sokół Sokolnik
Olimpia Pysznica1-3Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie2-0LZS Jadachy
Bukowa Jastkowice4-3Stal II Stalowa Wola

 

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Stal II Stalowa Wola4-1Sokół Kamień
LZS Jadachy3-3Bukowa Jastkowice
Sparta Jeżowe2-3Wisan Skopanie
Sokół Sokolnik 2-2Olimpia Pysznica
Unia Nowa Sarzyna2-0Stal Nowa Dęba
Retman Ulanów1-2Słowianin Grębów
LKS Brzyska Wola1-6LZS Ździary
Pogoń Leżajsk5-3San Kłyżów
Rotunda Krzeszów1-9Siarka II Tarnobrzeg

 

 Kolejka 6 - 1-2 września

Sokół Kamień2-3Siarka II Tarnobrzeg
San Kłyżów3-2Rotunda Krzeszów
LZS Ździary1-1Pogoń Leżajsk
Słowianin Grębów3-1LKS Brzyska Wola
Stal Nowa Dęba3-1Retman Ulanów
Olimpia Pysznica0-1Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie0-3Sokół Sokolnik
Bukowa Jastkowice0-1Sparta Jeżowe
Stal II Stalowa Wola3-0LZS Jadachy (wo.?)

 

Kolejka 7 - 5 września

LZS Jadachy1-6Sokół Kamień
Sparta Jeżowe1-6Stal II Stalowa Wola
Sokół Sokolniki2-3Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna0-1Wisan Skopanie
Retman Ulanów1-3Olimpia Pysznica
LKS Brzyska Wola2-3Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk2-2Słowianin Grębów
Rotunda Krzeszów0-5LZS Ździary
Siarka II Tarnobrzeg0-1San Kłyżów

 

 Kolejka 8 - 8-9 września

Sokół Kamień6-0San Kłyżów
LZS Ździary1-1Siarka II Tarnobrzeg
Słowianin Grębów3-1Rotunda Krzeszów
Stal Nowa Dęba0-1Pogoń Leżajsk
Olimpia Pysznica1-2LKS Brzyska Wola
Wisan Skopanie3-1Retman Ulanów
Bukowa Jastkowice3-2Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola2-0Sokół Sokolniki
LZS Jadachy2-1Sparta Jeżowe

 

 Kolejka 9 - 15-16 września

Sparta Jeżowe1-3Sokół Kamień
Sokół Sokolniki 5-0LZS Jadachy
Unia Nowa Sarzyna1-3Stal II Stalowa Wola
Retman Ulanów0-5Bukowa Jastkowice
LKS Brzyska Wola3-1Wisan Skopanie
Pogoń Leżajsk1-3Olimpia Pysznica
Rotunda Krzeszów1-3Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg4-0Słowianin Grębów
San Kłyżów0-5LZS Ździary

 

 Kolejka 10 - 22-23 września

Sokół Kamień-LZS Ździary
Słowianin Grębów-San Kłyżów
Stal Nowa Dęba-Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica-Rotunda Krzeszów
Wisan Skopanie-Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice-LKS Brzyska Wola
Stal II Stalowa Wola-Retman Ulanów
LZS Jadachy-Unia Nowa Sarzyna
Sparta Jeżowe-Sokół Sokolniki

 

Kolejka 11 - 29-30 września

Sokół Sokolniki-Sokół Kamień
Unia Nowa Sarzyna-Sparta Jeżowe
Retman Ulanów-LZS Jadachy
LKS Brzyska Wola-Stal II Stalowa Wola
Pogoń Leżajsk-Bukowa Jastkowice
Rotunda Krzeszów-Wisan Skopanie
Siarka II Tarnobrzeg-Olimpia Pysznica
San Kłyżów-Stal Nowa Dęba
LZS Ździary-Słowianin Grębów

 

 Kolejka 12 - 6-7 października

Sokół Kamień-Słowianin Grębów
Stal Nowa Dęba-LZS Ździary
Olimpia Pysznica-San Kłyżów
Wisan Skopanie-Siarka II Tarnobrzeg
Bukowa Jastkowice-Rotunda Krzeszów
Stal II Stalowa Wola-Pogoń Leżajsk
LZS Jadachy-LKS Brzyska Wola
Sparta Jeżowe-Retman Ulanów
Sokół Sokolnik -Unia Nowa Sarzyna

 

 Kolejka 13 - 13-14 października

Unia Nowa Sarzyna-Sokół Kamień
Retman Ulanów-Sokół Sokolniki
LKS Brzyska Wola-Sparta Jeżowe
Pogoń Leżajsk-LZS Jadachy
Rotunda Krzeszów-Stal II Stalowa Wola
Siarka II Tarnobrzeg-Bukowa Jastkowice
San Kłyżów-Wisan Skopanie
LZS Ździary-Olimpia Pysznica
Słowianin Grębów-Stal Nowa Dęba

 

 Kolejka 14 - 20-21 października

Sokół Kamień-Stal Nowa Dęba
Olimpia Pysznica-Słowianin Grębów
Wisan Skopanie-LZS Ździary
Bukowa Jastkowice-San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola-Siarka II Tarnobrzeg
LZS Jadachy-Rotunda Krzeszów
Sparta Jeżowe-Pogoń Leżajsk
Sokół Sokolniki -LKS Brzyska Wola
Unia Nowa Sarzyna-Retman Ulanów

 

 Kolejka 15 - 27-28 października

Retman Ulanów-Sokół Kamień
LKS Brzyska Wola-Unia Nowa Sarzyna
Pogoń Leżajsk-Sokół Sokolnik
Rotunda Krzeszów-Sparta Jeżowe
Siarka II Tarnobrzeg-LZS Jadachy
San Kłyżów-Stal II Stalowa Wola
LZS Ździary-Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów-Wisan Skopanie
Stal Nowa Dęba-Olimpia Pysznica

 

 Kolejka 16 - 3-4 listopada

Sokół Kamień-Olimpia Pysznica
Wisan Skopanie-Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice-Słowianin Grębów
Stal II Stalowa Wola-LZS Ździary
LZS Jadachy-San Kłyżów
Sparta Jeżowe-Siarka II Tarnobrzeg
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)-Rotunda Krzeszów
Unia Nowa Sarzyna-Pogoń Leżajsk
Retman Ulanów-LKS Brzyska Wola

 

 Kolejka 17 - 10-11 listopada

LKS Brzyska Wola-Sokół Kamień
Pogoń Leżajsk-Retman Ulanów
Rotunda Krzeszów-Unia Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg-Sokół Sokolnik
San Kłyżów-Sparta Jeżowe
LZS Ździary-LZS Jadachy
Słowianin Grębów-Stal II Stalowa Wola
Stal Nowa Dęba-Bukowa Jastkowice
Olimpia Pysznica-Wisan Skopanie

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

LZS Jadachy - UNIA 1:4

niedziela 23.09., godz. 16:00

Poprzedni mecz

 vs.

1/8 finału okręg. Pucharu Polski

KS Sarzyna - UNIA 6:0

środa 19.09., godz. 16:00