MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Halowy Turniej Piłkarski Młodzików E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 06 December 2019

 

Pod nieobecność ekipy PUKS AZALIA Wola Zarczyca w turnieju wystąpiła drużyna LKS Łukowa

 

godz.

drużyny

 

wynik

1400

ŁUKOWA

MZKS „Unia” Nowa Sarzyna

 0:7

1415

PUKS „Francesco” Jelna

Orlik – MOSiR Nowa Sarzyna

 0:1

1430

LKS „Sokół” Hucisko

KS „Kłyż” Tarnogóra

 4:0

1445

ŁUKOWA

Orlik – MOSiR Nowa Sarzyna

 0:1

1500

MZKS „Unia” N Sarzyna

KS „Kłyż” Tarnogóra

 7:0

1515

PUKS „Francesco” Jelna

LKS „Sokół” Hucisko

 1:1

1530

ŁUKOWA

KS „Kłyż” Tarnogóra

 0:0

1545

Orlik – MOSiR Nowa Sarzyna

LKS „Sokół” Hucisko

 1:3

1600

MZKS „Unia” Nowa Sarzyna

PUKS „Francesco” Jelna

 2:0

1615

ŁUKOWA

LKS „Sokół” Hucisko

 0:4

1630

KS „Kłyż” Tarnogóra

PUKS „Francesco” Jelna

 0:4

1645

Orlik – MOSiR Nowa Sarzyna

MZKS „Unia” Nowa Sarzyna

 1:0

1700

ŁUKOWA

PUKS „Francesco” Jelna

 0:4

1715

LKS „Sokół” Hucisko

MZKS „Unia” Nowa Sarzyna

 1:6

1730

KS „Kłyż” Tarnogóra

Orlik – MOSiR Nowa Sarzyna

 0:5

 

 

Wyniki gier

 

Łukowa

Francesco

Hucisko

Tarnogóra

ORLIK

UNIA

p-ty

b-ki

 

 Łukowa

 

 0:4

 0:4

 0;0

 0:1

 0:7

 1

 0:16

 V

 „Francesco”

 4:0

 

 1:1

 4:0

 0:1

 0:2

 7

 9:4

 IV

 „Sokół” H

 4:0

 1:1

 

 4;0

 3:1

 1:6

 10

 13:8

 III

Tarnogóra

 0:0

 0:4

 0:4

 

 0:6

 0:7

 1

 0:21

 VI

Orlik – MOSiR

 1:0

 1:0

 1:3

 6:0

 

 1:0

 12

 10:3

 II

MZKS „Unia”

 7;0

 2:0

 6:1

 7:0

 0:1

 

 12

 22:2

 I

 

Tabela:

 

drużyna

punkty

bramki

I

 MZKS Unia Nowa Sarzyna

 12

 22:2

II

 Orlik MOSiR Nowa Sarzyna

 12

 10:3

III

 ŁKS Sokół Hucisko

 10

 13:8

IV

 PUKS Francesco Jelna

 7

 9:4

V

 LKS ŁUKOWA

 1

 0:16

VI

 KS Kłyż Tarnogóra

 1

 0:21

 

 
Zmarł Augustyn Wojnar E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 02 December 2019
 
Grupy Admin Cup 2020 rozlosowane! E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 29 November 2019

W dniu 28 listopada 2019 r. organiztorzy dokonali losowania grup 10. jubileuszowego turnieju Admin Cup 2020, który odbędzie się 11 stycznia w hali MOSiR. Niżej wylosowane zespoły w grupach A i B zagrają systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup zagrają w finale, drużyny z drugich miejsc o 3 miejsce, natomiast z trzecich miejsc - w meczu o 5 miejce. Szczegółowy harmonogram turnieju dostępny jest w naszej zakładce w pozycji "harmonogram". Wszystkie bieżące informacje dotyczące turieju można śledzić w nowo utworznej zakładce Admin Cup 2020 . Rozlosowane grupy:

Grupa A

Grupa B

Cracovia

Jagiellonia Białystok

GKS Tychy

Lech Poznań

Siarka Tarnobrzeg

Unia Nowa Sarzyna

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi

Stal Rzeszów

Stal Kraśnik

Dziennikarze Sportowi Podkarpacia

Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Rado Hotel Team

 
 
Halowe Młodzieżowe Rozgrywki Piłkarskie E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 28 November 2019

Tygodniowy plan rozgrywek na hali MOSiR

02.12.br poniedziałek

1500-1600

młodzik/orlik

02.12.br poniedziałek

1800-1900

trampkarz

03.12.br wtorek

1700-1800

junior

04.12.br środa

1500-1600

młodzik/orlik

04.12.br środa

1800-1900

trampkarz

05.12.br czwartek

1800-1900

junior

08.12 br. NIEDZIELA

1400-1800

Mikołajki 2019

Halowy Turniej Młodzików

       

 

 
Halowe Młodzieżowe Rozgrywki Piłkarskie E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 25 November 2019

Tygodniowy plan rozgrywek na hali MOSiR

 

25.bm poniedziałek

1500-1600

grupa młodzik/orlik

25.bm poniedziałek

1800-1900

grupa trampkarz

26.bm wtorek

1700-1800

grupa junior

27.bm środa

1500-1600

grupa młodzik/orlik

27.bm środa

1800-1900

grupa trampkarz

28.bm czwartek

1800-1900

grupa junior

29.bm piątek

1500-1600

grupa młodzik/orlik

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2929
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00